Çözümler

Signotec Biometrik İmza Çözümleri

Signotec, el yazısı elektronik imzaları yakalama alanında uzmandır. Özel çözümler ve mobil cihazlar için biometrik imza pedleri sunar. Bankaların ve firmaların şubelerindeki çalışanlar ve müşteriler için imzalanan sözleşmelerin alt sistemlerle otomatik senkronizasyonunu sağlar. Belgeleri kaybetme riski ortadan kalkar ve belgeler daha sonraki işlemler için hızla kullanılabilir hale gelir. Sayısallaştırılmış imzanın kalitesi ve bununla bağlantılı olarak mahkemede kullanılabilirliği, bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanmaktadır.

ICS Dijital Ofis Çözümleri

ICS Dijital Ofis, Firmaları dahili süreçlerinin tamamını dijitalleştirmek üzere %100 yerli olarak üretilmiştir. Tüm dokümanlar; belge, fatura,çek, senet, vb. taranarak arşivlenir. Talep edilen dokümanlar belirlenen kriterlere göre istenildiği zaman geri çağırılabilir. Dokümanları biometrik olarak imzalanmasına olanak sağlar. Tüm çıktı maliyetlerini ortadan kaldırır. Kullanıcı bazlı çalışan bu uygulama bütçe dostudur. Yatırım geri dönüş süresi çok azdır.

BioCred Güvenli Doğrulama

Güvenilir ve kullanıcı dostu müşteri doğrulama ve kimlik doğrulama için çeşitli seçeneklere yönelik genişleyen bir çözüm yelpazesi, müşterilerinizin söyledikleri kişi olduğunu kanıtlar, kimlik doğrulamanın kritik bileşenlerini kullanarak hem yeni müşterilerin ilk kaydı için hem de mevcut müşteriler tarafından talep edilen işlemler için seçenekler sunar.

Jobfakto Bilgi ve Doküman Döngüsü

Şirketlere özel tüm süreçleri, verileri ve belgeleri kapsamlı şekilde dijitalleştirir ve otomatikleştirir. Platform diğerleri arasında basit süreç-otomasyon işlevselliğini, mükemmel bir iş akış-yönetimini, akıllı belge tanıma özelliğini, etkin belge yönetimini ve değişikliklere karşı güvenli arşivleme imkânı sağlamaktadır. Tüm uygulamalar ile entegre çalışabilir.

ICS Çek Tarama ve İşleme Çözümleri

ICS çek tarama uygulaması çeklerinizin tarandıktan sonra ön ve arka görüntüleri kaydeder. Banka no, hesap no gibi çek üzerinde bulunan bilgileri otomatik olarak gerekli alanlara işler. Çeklerin üzerindeki datamatrix kodları okur. Veri giriş ekranları mevcuttur.Kurumsal Çek Tarama ve İşleme Çözümlerimiz, pazarda kullanılan, bilinen tüm marka ve model çek tarama cihazları ile entegre çalışabilmektedir. Böylece yeni bir ürün yatırımına girmeksizin veya mevcut ürün sağlayıcılarının çözümlerine mecbur kalmaksızın çek süreçlerinizi doğru, güvenilir bir çözümle yönetebilirsiniz.

ICS Dijital Arşiv Tarama ve Servis Büro Çözümleri

Tasniflemesi tamamlanan dokümanlarınızın profesyonel doküman tarama cihazlarıyla görüntü iyileştirme teknolojisi kullanılarak dijital ortama alınması hizmetimizdir. Tarama işlemi tamamlanan dijital ortama alınmış dokümanlarınızın evrak tipine göre belirlenen indeks alanlarının (müşteri no, müşteri adı, tarih gibi) hızlı ve güvenilir bir şekilde deneyimli personellerimizle işlenmesi hizmetimizdir.