Kurumsal

Firmamız, yaklaşık 40 yıldan bu yana sektörde müşterilerine; Çek ve Senet Otomasyon Sistemleri, Nakit Yönetim, Elektronik Veri Yakalama, İş Süreç Yönetimi, Elektronik Doküman Yönetimi ve Arşivleme Sistemleri çözümleri konularında hizmet vermektedir.

Finans sektörü başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşla yaklaşık 40 yıldan beri bilgi ve deneyim birikimini paylaşan firmamız, yurtdışı yazılım ve donanım temsilcilikleri, kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım çözümleri ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.


Tarihçe

Yaklaşık 40 yıldan bu yana faaliyetini Çek ve Senet Otomasyon Sistemleri, Nakit Yönetim, Elektronik Veri Yakalama, İş Süreç Yönetimi, Elektronik Doküman Yönetimi ve Arşivleme Sistemleri çözümleri konularında hizmet vermektedir.

Finans sektörü başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşla yaklaşık 30 yıldan beri bilgi ve deneyim birikimini paylaşan firmamız, yurtdışı yazılım ve donanım temsilcilikleri, kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım çözümleri ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bu güne müşterilerine teknoloji ile buluşturan Maraton, yeni vizyonunda dijital dönüşüm ve kağıtsız operasyon çözüm ve ürünlerini pazarda sunmaktadır.


Misyon

Kurumların gelişen teknoloji ile farklılaşan ihtiyaçlarını doğru zamanda tespit edip en hızlı, en verimli ve en ekonomik bir şekilde pazara sunmaktır.

Müşteri odaklı yaklaşım, güvenilirlik, gizlilik, sorumluluk bilinci, yüksek teknoloji, hizmet kalitesi ve saygın kurumsal itibar Maraton Arşiv’in lider konumumu, güvenilirliğini ve gücünü belirleyen başlıca değerleridir.

Maraton Arşiv hizmet felsefesinin temel değerleriyle büyüğünden küçüğüne tüm firmaların hayatını kolaylaştıran, iş kalitelerini iyileştiren, verimlilik ve karlılıklarını yükselten, üstün kalitede ve değerde çözüm ve hizmetleri sunacaktır.

Hizmet politikamız

Maraton Arşiv, iş felsefesinin temel değerleriyle büyüğünden küçüğüne tüm firmaların iş kalitelerini iyileştirecek, verimlilik ve karlılıkların yükseltecek üstün kalitede ve değerde hizmetler sunmaktadır. Birlikte çalışılması halinde Maraton Arşiv‘in vazgeçilmez değerlerinden hem Maraton Arşiv hem de kurumlar büyük faydalar sağlayacaklardır.